«Око – найкращий шедевр творчої сили природи»

Date: 30 листопада 2021 о 07:33

Нестандартні уроки по – особливому цікаві, адже по сучасному структурований їх зміст та форми проведення, що сприяє зацікавленню учнів до вивчення предмету та формує їх життєво необхідні компетентності. Такі нетрадиційні підходи до навчання пробуджують інтерес в учнів, сприяють їх оптимальному розвитку і вихованню. 29 листопада 2021 року у 9 класі учителем фізики Мирославою Бондарчук було проведено «Урок –діалог» з фізики на тему «Око. Зір і бачення. Вади зору. Корекція. Окуляри». Даний урок мав комунікативну спрямованість і передбачав використання максимально різноманітних мовних засобів, самостійне опрацювання великого обсягу матеріалу учнями, підготовку доповідей міжпредметного характеру, виступи учнів, обговорення, власні судження та висновки, що сприяє розвитку комунікативних умінь учнів та навичок самостійної роботи, що перетворює малоцікаве повторення на захоплююче співставлення точок зору. В ході уроку цікавою та змістовною була онлайн-зустріч з лікарем- офтальмологом Оксаною Архипчук, яка провела міні-лекцію з даної теми і надала практичні поради школярам щодо збереження власного зору в умовах дистанційного навчання, здорового харчування учнів, що сприятиме профілактиці хвороб очей та їх корекції, захисту очей від комп’ютерного перевантаження, тощо. Лікар наголосила школярам на проведенні щорічної діагностики зору, що сприятиме його вчасній корекції. Реалізація наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» на даному уроці дозволить учням застосовувати набуті знання з фізики та отримані практичні поради для збереження здоров’я очей та виявляти ціннісне ставлення до власного здоров’я і здоров’я інших людей.