Новини
20 березня - Всесвітній день казки.
Дугокласники складали власні казки, створили веселі аплукації з героями казок. Пригадали народні казки, та казки про тварин.
Учні 6 класу долучились до заходів щодо благоустрою школи.
На годині спілкування "побудували дім" щасливої сім'ї, де будуть панувати взаєморозуміння, турбота, терпіння, порядність, працьовитість, повага, вірність, доброта.
Із семикласниками звернули увагу до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості.
Розширили і систематизували знання про джерела забруднення навколишнього середовища, вплив на довкілля побутових відходів; сформували уявлення про тверді побутові відходи, проблеми їх утилізації, вплив сміття на здоров'я планети і людини, вторинну переробку сміття, економічне значення вторинної переробки. Поглибили й розширили знання учнів про шляхи розв'язання проблеми побутових відходів.
Зробили висновок, що слід дбайливо ставитися до довкілля, свого здоров'я і здоров'я планети.
Добіг до логічного завершення атестаційний марафон. 21 березня 2025 року відбулось засідання атестаційної комісії І рівня Головинського ліцею, на якому було проатестовано вісімнадцятеро педагогічних працівників на відповідність займаним посадам, присвоєння/ підтвердження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань. Щиро вітаємо ВАС, шановні колеги! І, цитуючи Ліну Костенко, залишається лише додати, що "кожен фініш - це, по суті, старт". Тож творіть, навчайте та професійно зростайте!
На годині спілкування говорили про корисні та шкідливі звички, розробили "кодекс здоров'я" учнів 6 класу.
Другокласники складали власні казки, створили веселі аплікації з героями казок. Пригадали народні казки, та казки про тварин.
Вони завжди перші!
Для них ВОЛЯ і безпека рідних важливіші за все!
Вони не шкодують і не шкодували себе, вони БЕЗСТРАШНІ!
Вони йшли у невідомість і дивились в очі смерті та мороку,вони –ДОБРОВОЛЬЦІ!
На годині спілкування шестикласники розширили свої знання про свято, яке є новим для національного календаря України - День українського добровольця.
Сьогодні пройшов турнір шевченкознавців у 6 класі.
Вікторину з такою назвою було проведено для учнів 7 класу.
Діти пригадали факти із біографії Т.Г.Шевченка, шукали відповіді на запитання про життя і творчість Кобзаря.
Субота 8 березня подарувала учителям початкових класів Головинської громади незабутні емоції, корисний досвід і цікаве спілкування. Неймовірні враження справили на учасників тренінгу із розвитку соціально-емоційних навичок та підтримки благополуччя дітей і педагогів "Програма СЕН "Зерна" чарівні та харизматичні тренерки Тетяна Пучко та Ангеліна Жовнір.
І знову говорили про булінг із семикласниками.
У силу обставин, по різні боки екрану намагалися знайти ту грань, яка відрізняє булінг від конфлікту. На прикладі фільмів та мультфільмів повторили види булінгу, наводили свої приклади до кожного з видів. Не оминули своєю увагою і кібербулінг та булінг саме у шкільному середовищі, обговорили , як їх уникнути. Також пригадали, куди можна звернутися у разі цькування, про відповідальність за булінг, наслідки для усіх сторін.
На годині спілкування шестикласники мандрували царством Квітів.
Креативні та зацікавлені педагоги ліцею зібралися на педагогічні читання з теми "Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та дитиноцентризму". Журавель Ж.М. ознайомила присутніх із результатами онлайн-опитування щодо створення освітнього середовища через призму інновацій. Дублевська С.О. та Васевич В.П. поділилися досвідом використання ІКТ в процесі викладання предметів а рамках впровадження НУШ в початковій школі. Про сучасні технології навчання на основі компетентнісного підходу на уроках англійської мови розповіла Романюк І.В., на уроках математики - Снітчук О.В. та Олексійчук С.В., на уроках музичного мистецтва - Дуць І.Є., на уроках фізичної культури - Гузь М.М.. Презентували результати роботи над проєктами вчителі фізики Бондарчук М.Я. та Прохор В.Я.. Досвідом використання тестових завдань на уроках географії та хімії поділилась Данильчук Н.В.. Буржинська Т.В. акцентувала увагу педагогів на інформаційній безпеці учасників освітнього процесу. У практичному блоці Байкевич В.О. запропонувала сучасні інструменти педагога, які мотивують здобувачів освіти до навчання.
24 лютого виповнюється 3 роки, 1096 днів, 26304 години від початку злочинного повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Цей день увійшов в історію як символ незламності, мужності, і, безперечно, єдності нашого народу. Ми згадуємо кожного, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої України.
Сьогодні у 3 класі відбувся тематичний день "Мово моя калинова", присвячений красі та багатству української мови.
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
Шестикласники вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні.
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. 24 лютого - третя річниця повномасштабного вторгнення.
Тому сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ своє життя, захищаючи ідеали демократії, кордони нашої держави, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Тоді їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Тепер наших захисників ми теж називаємо Героями... Цінуємо...Пам'ятаємо... Бережемо світлу пам'ять про них...
До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають у світі 21 лютого, провели з шестикласниками годину спілкування "Лунай, прекрасна наша мово!". Ознайомились з історією цього свята, переглянувши відео. Провели вікторину з теми. Учні декламували поезію про мову. А на сам кінець всі разом виконали караоке - гімн українській мові. Адже наша мова заслуговує на те, щоб ми її вивчали, збагачували і прославляли.