Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 311 чоловік

Новини

В УКРАЇНІ ДІЯТИМЕ НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ПРОЕКТ З КІБЕРБЕЗПЕКИ BRAMA (БРАМА)

https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli

З метою підвищення інтересу до навчання для шестикласників ліцею було проведено математичний турнір. Змагалися команди Кмітливих та Винахідливих.
Діти не лише залюбки виконували запропоновані завдання, задачі, ребуси, а й спілкувалися, дискутували, доводили свою думку і прислухалися до думки інших, працювали командою і приймали рішення.
Обидві команди - МОЛОДЦІ!

Публічно-шкільна бібліотека с. Головин долучилася до "Національного тижня читання поезії", який з16 по 24 березня проводив Українськийінститут книги. Тема Тижня поезії "ДІМ", а гасло - "Ріки незмінно течуть додому".
Україна - це наш спільний дім і читання поезії є підтримкою для тих хто чекає на повернення додому. Вірші читали Валентина Федорівна Шулім - мама Захисника Анатолія Шуліма та Євгеній Чередниченко - наш Захисник.
Почуй, Господи, молитви матерів та всього нашого українського народу й захисти щедрою небесною благодаттю (prayer_hands)(prayer_hands)(prayer_hands)

Щоб не стати жертвою шахраїв дотримуйтесь простих правил безпеки:
https://drive.google.com/drive/folders/1qO8JZzs0iMJ6Sqs22OCLTKYBqLQvcK8J?usp=sharing

Сьогодні на годині спілкування звертались до слова великого АПОСТОЛА української нації - Т.Г Шевченка.
Хай же й сьогодні, і в наступні роки розбудови української держави обпікає промерзлі наші душі огнем словесним Кобзар, хай воскресає він, пророк народу нашого, повсякчасно у наших благородних помислах і державних ділах.
 І на оновленій землі, над ланами, широкими полями, вільними містами і селами як весняні води могутнього Дніпра лине вічно жива в народі слава великого поета.

“Шляхами великої долі”
І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета… Творчість Тараса Шевченка сьогодні як ніколи актуальна. Багато років тому він у плані культурному повстав проти російської імперії, а сьогодні їй протистоїть вся Україна.
З нагоди відзначення 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в ПШБ с. Головин проведено усний журнал “Шляхами великої долі”
Шануймо та пам’ятаймо слово Кобзаря!

На годині спілкування говорили з п'ятикласниками про неповторність й унікальність кожної особистості. З'ясували, що всі люди наділені здібностями від народження, але їх потрібно вчасно виявити і розвивати.

Година спілкування в дистанційному форматі пройшла дуже активно. Говорили про права та обов'язки учнів. Дискутували про користь та шкоду використання мобільних телефонів. Переглянули презентацію "Стоп булінг".

22 лютого на годині спілкування "Героїзм і мужність ідуть поруч" говорили про другі роковини повномасштабного вторгнення, про героїзм наших захисників та наш особистий внесок у Перемогу.
Це боротьба не лише за українську демократію та територіальну цілісність, а й боротьба за демократичні цінності загалом. Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна.

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, шестикласники підшукували епітети, поширювали крилаті вислови та слова про мову, дискутували, чи має значення мова, якою розмовляємо, і дійшли висновку, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.....

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, шестикласники підшукували епітети, поширювали крилаті вислови та слова про мову, дискутували, чи має значення мова, якою розмовляємо, і дійшли висновку, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.....

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
Учні Головинського ліцею узяли участь у акції «Ангели Небесної Сотні», з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у Головинському ліцеї організовувались тематичні заходи: часи-реквієми, тематична книжкова виставка, перегляд тематичних фільмів, класні години тощо. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Проведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

На годині спілкування з п'ятикласниками був проведений захід-спомин "Небесна Сотня України - сини, що в небо відлетіли".
Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам'ятають
На небі й на рідній землі!

Не треба нам сварок, незгоди, ганьби!
З’єднали країну ми навіки.
Не зможе ніщо наш союз розірвати.
Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?!
Одна Україна! Єдиная мати!
І краще країни нам не знайти!
16 лютого українці втретє в історії відзначають День єднання. Це державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України на тлі припущень, що цього дня почнеться повномасштабне російське вторгнення.
В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій, День єднання набув особливого змісту. Це чергова можливість нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє.
16 лютого, у День єднання, в Головинському ліцеї проведено патріотичний флешмоб «Коло єднання», а також культурні інформаційні та медійні заходи. Патріотичні заходи є надзвичайно важливими для згуртування учнівської спільноти. Сьогодні ми чітко розуміємо всі виклики, які стоять перед нами, і що з ними робити. Ми впевнені в собі, ми єдині!
Друзі, єднаймося, і не цураймося, бо Україна – одна! Всі ми віримо та докладемо максимум зусиль, щоб у 2025 році святкувати День єднання у вільній країні.

У середу 14 лютого в Головинському ліцеї учні та педагоги створили теплу та душевну атмосферу завдяки організованому святу до Дня Закоханих. У школі цілий день працювала «Пошта Валентина», завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою. Також була оформлена фото зона «День святого Валентина», біля якої діти та вчителі мали можливість зробити фото на пам'ять.

14 лютого Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році. Головна ідея свята – надихнути людей дарувати гарні книги та показати, що книга залишається актуальним подарунком і не втрачає своєї цінності.
У часи випробувань, які випали на долю України та українців через війну, книги можуть стати захистом і зброєю, друзями й порадниками, учителями й лікарями людський душ.
З нагоди Міжнародного дня дарування книг Головинська книгозбірня доєдналася до акції “Книги, подаровані з любов’ю”, яка має на меті поповнити бібліотечний фонд новими цікавими виданнями. Фонд бібліотеки поповнився новою художньою літературою українських та зарубіжних авторів в кількості 33 примірники, які стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки і обов’язково знайдуть свого читача.
Висловлюємо щиру вдячність учнівсько-педагогічному колективу Головинського ліцею за тепло ваших сердець, доброту, розуміння, любов до книги та читання!

У переддень свята п'ятикласники на годині спілкування ознайомились з історією та традиціями святкування Дня усіх закоханих.

Десятикласники на уроці громадянської освіти практикувались у створенні власного медіапродукту. Створення шкільної газети розвиває в учнів вміння працювати з інформацією. Шкільні медіа виступають важливим інструментом формування медіакультури особистості та розвитку демократичного світогляду.

Бій під Крутами - це, без сумніву, одна з трагічних сторінок національної історії. У той же час це подія, яка чітко доводить розуміння українцями своєї самоідентичності, готовності боротися, відстоювати, захищати свою державність та самобутність від зовнішнього ворога, жертвуючи найдорожчим - життям, заради кращого майбутнього. П'ятикласники на годині спілкування познайомились з історією цієї події, переглянувши відео та презентацію з теми. Діти вшанували хвилиною мовчання героїв, які полягли за нашу незалежність у 1918 році.