У школу, як у казку, поверніться!

Date: 2 травня 2018 о 13:38

На світі безліч тягнеться доріг:
Одні – як мудрість, інші – в терен-цвіті…
А поміж них крізь промені проліг
До школи шлях, що найкоротший в світі.

Саме цим, второваним дитячими ніжками шляхом, теплого весняного дня вертались до рідної Головинської школи її учні. 10, 20, 30 чи 40 років тривало це повернення. Найстарші ж ювіляри зустрілись через півстоліття.
І одразу ж так звично гамірно стало у закладі. На вустах випускників –усмішки, в очах – сльози, а з самої глибини душі виринули теплі спогади про безтурботне дитинство і неповторну юність, вірних друзів та мудрих наставників. Хвилиною мовчання присутні пом’янули тих вчителів та однокласників, котрі завершили свій земний шлях. Не оминули увагою й героїв сьогодення – учасників АТО (Антонюк О.А., Гаврилюк І.В., Никончук А.А., Літвін О.М.). Щирі розповіді про шкільні роки чергувались із душевними піснями та запальними танцями у виконанні учнів та педагогів, виступами класних керівників. Паралельно зі святковою програмою гості мали змогу зробити записи у символічному «Альбомі спогадів та побажань», висловити слова вдячності освітянам-ветеранам, які з радістю зустрілись зі своїми колегами та вихованцями. Не цурались винуватці свята ні жартівливих «екзаменаційних» питань, ні дитячих розваг, ні шкільних шпаргалок-виручалок. І знову, хоч на мить, ставали безтурботними і щасливими, як у шкільні часи.
Випускники 1968 року були нагороджені «Почесними грамотами» з нагоди 50-річчя закінчення школи та присвоєння звання «Почесний учень» Головинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі гості отримали магніти-сувеніри із зображенням навчального закладу та безліч позитивних емоцій, адже святкову програму змінило тривале спілкування у дружніх класних колективах.
Директор школи Тетяна Буржинська подякувала випускникам за надану спонсорську допомогу і наголосила, що двері школи завжди відкриті, а «колишніх» учнів не буває. Тому хочеться вірити, що такі зустрічі стануть традицією і наша школа щодень ставатиме сильнішою, кращою та перспективнішою.