Офіційне найменування:
Головинський ліцей Головинської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Головин
Адреса:
35041, Рівненська область, Рівненський район, с. Головин, вул. В. Прищепи, 22
Телефон:
Приймальня (5-33-47)
holovyn_zosh@ukr.net
Шановні учні та колеги! Доводимо до вашого відома, що в Україні запроваджено Віртуальну платформу  емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncentr.eduhub.in.ua)

#День_Чорнобильської_трагедії
Чорнобиль… Це слово стало символом горя, страждання та покинутих домівок. Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й для всього світу.
До 38 річниці Чорнобильської трагедії в Головинському сільському будинку культури спільно з бібліотекою проведено зустріч з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Кухарчуком Степаном Климовичем.
Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість усім ліквідаторам страшної аварії, які ціною власного життя та здоров’я боролися з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.
Пам‘ятаємо…

На вшанування роковин Чорнобильської трагедії у Головинському ліцеї з учнями 7 класу було проведено виховну годину «Біль Чорнобиля з роками не згасає». Також діти мали змогу переглянути документальний фільм «Чорнобильська трагедія – біль України». Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

В УКРАЇНІ ДІЯТИМЕ НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ПРОЕКТ З КІБЕРБЕЗПЕКИ BRAMA (БРАМА)

З метою підвищення інтересу до навчання для шестикласників ліцею було проведено математичний турнір. Змагалися команди Кмітливих та Винахідливих.
Діти не лише залюбки виконували запропоновані завдання, задачі, ребуси, а й спілкувалися, дискутували, доводили свою думку і прислухалися до думки інших, працювали командою і приймали рішення.
Обидві команди - МОЛОДЦІ!

Публічно-шкільна бібліотека с. Головин долучилася до "Національного тижня читання поезії", який з16 по 24 березня проводив Українськийінститут книги. Тема Тижня поезії "ДІМ", а гасло - "Ріки незмінно течуть додому".
Україна - це наш спільний дім і читання поезії є підтримкою для тих хто чекає на повернення додому. Вірші читали Валентина Федорівна Шулім - мама Захисника Анатолія Шуліма та Євгеній Чередниченко - наш Захисник.
Почуй, Господи, молитви матерів та всього нашого українського народу й захисти щедрою небесною благодаттю (prayer_hands)(prayer_hands)(prayer_hands)

Щоб не стати жертвою шахраїв дотримуйтесь простих правил безпеки:

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.